TÜRKİYE’NİN İLK SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ TEKNOLOJİSİ ÜRETİCİLERİNDEN

2010 yılında AHK Robotik proje çalışmaları ile başlayan faaliyetlerimiz Endüstri 4.0 ile ilgili gelişmeler doğrultusunda artmış ve TRANSOLT şirketleşme süreci gerçekleşmiştir.

TRANSOLT kurulduğu ilk günden itibaren, daha önceki araştırmalardan elde edilen bilgiler ışığında, sürücüsüz otonom taşıma sistemleri  geliştirme çalışmalarına başlamıştır.

TRANSOLT Elektronik gömülü sistemler ve yazılımları, mekatronik ve robotik sistemler ve görüntü işleme teknolojileri üzerine uzmanlaşmış teknik kadrosu ile yıllarca toplanan bilgi birikimleri otonom yük taşıma araçları/robotları (AGV/AMR) üretiminde kullanıp ve Türk endüstrisine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kalitesi, sürdürebilirliği ve güvenirliliği ile sektörde ayrı bir marka edinen TRANSOLT Türkiye’de otonom taşıyıcı sistemleri ile yeni kurulum ve mevcut üretim sistemindeki modernleşme projelerinde anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz

Geliştirdiğimiz akıllı sistemler ile Türk Sanayicisinin Endüstri 4.0 çağından faydalanmasını ve üretim maliyetlerini düşürerek rekabet güçlerini arttırmak.

Misyonumuz

Piyasadaki en son teknoloji ve en yüksek kalite standartlarında sahip akıllı sistemler üreterek sektörde yurtiçinde öncülüğümüzü korumak ve yurtdışında tüm dünyaya yerli ürünlerimizi ihraç etmek.

Hedeflerimiz

Üretilen ürünlerindaha verimli vesürekli en son yüksek kalite standartlarında olmasını sağlamak ve teknoloji sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olmayı amaçlamaktadır.

KURUM VE KURULUŞLAR